ثبت نام شرکت‌ها

تاکنون 13 دوره از جشنواره برترین‌ شرکت‌های نانو برگزار شده‌ و شرکت‌های برتر طی سال‌های ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۶ مشخص و از آن‌ها تقدیر شده است. جشنواره در 3 بخش: شرکت‌های صنعتی، شرکت‌های فناور و شرکت‌های صادراتی برگزار می‌شود و از متقاضیانی که بالاترین نمره را کسب کنند در برنامه‌ای ویژه و همزمان با افتتاحیه مجمع اقتصاد نانو تقدیر به عمل می‌آید.کلیه مراحل ثبت‌نام به صورت آنلاین بوده و بر مبنای اطلاعاتی که متقاضیان پر می‌کنند نمره‌ای به صورت خوداظهاری به ایشان تعلق می‌گیرد. اطلاعات با مستنداتی که توسط متقاضیان در سایت بارگذاری می‌گردد، مطابقت داده می‌شود و نمره نهایی در قالب کارنامه برای شرکت‌ها ایمیل می‌شود.به امید دیدار شما در روز تقدیر از برترین‌ها

برترین شرکت‌ صنعتی

شرکت‌های صنعتی بزرگ و هلدینگ‌ها که در حال حاضر تولیدکننده صنعتی نانو در بازار هستند در این بخش از جشنواره با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. شاخص ورود به این بخش حداقل فروش 5 میلیارد تومان برای شرکت‌های صنعتی است.
شاخص‌های ارزیابی شرکت‌های صنعتی:
– میزان فروش نانو سال 1397
– میزان رشد فروش نانو در سال 1397 نسبت به سال 1396
– تعداد نیروی انسانی شاغل در مجموعه
از 3 شرکت برتری که بیشترین امتیاز را از شاخص‌های بالا کسب کنند در افتتاحیه مجمع اقتصاد نانو با اهداء جوایز و تندیس “شرکت صنعتی برتر” تقدیر خواهد شد.

برترین شرکت‌ فناور

شرکت‌هایی که از تأسیس آن‌ها کمتر از 10 سال می‌گذرد و صاحب دانش، فناوری و نوآوری در حوزه نانو هستند، در بخش شرکت‌های فناور برتر به رقابت با یکدیگر می‌پردازند. برای ورود به این بخش، سن شرکت بایستی کمتر از 10 سال باشد.
شاخص‌های ارزیابی شرکت‌های فناوری:
– میزان فروش نانو در سال 1397
– میزان رشد فروش نانو در سال 1397 نسبت به سال 1396
– کامل بودن ارکان تیم‌ساز شرکت شامل: تیم‌های تحقیق‌وتوسعه، فروش، برنامه‌ریزی، کنترل کیفیت
از 3 شرکت برتری که حائز بیشترین امتیاز از شاخص‌های بالا شوند با اهداء جوایز و تندیس “شرکت فناور برتر” تقدیر می‌شود.

برترین شرکت‌ صادراتی

توسعه صادرات و ورود به بازارهای بین‌المللی از اولویت‌های برنامه دوم ستاد نانو تا سال 1404 است. لذا شرکت‌هایی که در این مسیر قدم بگذارند به طور ویژه مورد حمایت قرار می‌گیرند. از‌ این رو، در جشنواره برترین‌ شرکت‌های نانو، از کلیه‌ شرکت‌هایی که در سال 1397 حداقل 500 هزار یورو صادرات داشته‌اند به طور ویژه تقدیر خواهد شد. در صورتی که در زمان کامل کردن فرم، فقط مایل به شرکت در بخش صادراتی هستید فقط به سوالات این بخش پاسخ دهید.

شروع فرآیند ثبت نام

ابتدا تمامی سوالات را پاسخ داده و سپس بر روی لینک‌های ثبت نام مشخص شده کلیک فرمایید.